Σαλέ 2 δωμάτια, άριστη κατάσταση, Morata de Tajuña

€ 219.000
2
180 m²
2

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 18/05/2026
Περιγραφή

This description has been translated automatically and may not be accurate

κωδικός: Morata de Tajuña

Total surface area 180 m², terraced villa usable floor area 170 m², single bedrooms: 2, 2 bathrooms, age over 50 years, built-in wardrobes, heating (electric), ext. woodwork (aluminum), kitchen, state of repair: in good condition, sunny, lands: floating platform.
Εμβαδόν
180 m²
Δωμάτια
2
Υπνοδωμάτια
2
Κουζίνα
Κουζίνα ανεξάρτητη
Μπάνια
2
Θέρμανση
Αυτόνομη, ρεύμα
Άλλα χαρακτηριστικά
  • Εντοιχισμένη ντουλάπα
  • Μονός υαλοπίνακας/ Κουφώματα αλουμινίου
  • Πλωτό δάπεδο
Λεπτομέρεια επιφάνειας

Κατοικία

Όροφος
Ισόγειο
Εμβαδόν
180,0 m²
Συντελεστής
100%
Τύπος επιφάνειας
Κύρια
Συνολική επιφάνεια
180,0 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 219.000
Τιμή ανά m²
1.217 €/m²
Λεπτομέρειες κόστους
Κοινόχρηστα
Χωρίς κοινόχρηστα έξοδα
Ενεργειακή απόδοση

Εκπομπές CO₂

Δεν εμφανίζεται

Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+15
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή