Διαμέρισμα Avenida la Rioja 18, Cervera del Río Alhama

€ 53.000
5+
220 m²
2
Επιπλωμένο

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 14/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 168781_V

Amplio y luminoso piso en el centro de Cervera del Rio Alhama, que dispone de 6 dormitorios, salón cocina y dos baños. Suministros dados de alta, techos altos y suelos con baldosa hidráulica Ref. 13226
Χαρακτηριστικά
Τύπος
Διαμέρισμα
Συμβόλαιο
Πώληση
Εμβαδόν
220 m²
Δωμάτια
5+
Υπνοδωμάτια
6
Μπάνια
2
Επιπλωμένο
Ναι
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 53.000
Τιμή ανά m²
241 €/m²
Λεπτομέρειες κόστους
Κοινόχρηστα
Χωρίς κοινόχρηστα έξοδα
Ενεργειακή απόδοση

Κατανάλωση ενέργειας

307 kWh/m² έτοςG

Εκπομπές CO₂

89 kg CO₂/m² έτοςΗ

Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+63
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή